М'які Покрівлі

Покрівля - це будівельні послуги, які пов’язані з встановленням покрівель, утепленням дахів та ремонтом дахів.

Ми використовуємо передові будівельні технології, а наші фахівці є висококваліфікованими та досвідченими, що дозволяє нам проводити монтаж дахів і покрівельних робіт будь-якої складності.

 

Ми суворо дотримуємось усіх стандартів та правил. Всі матеріали, які ми використовуємо для ремонту даху, сертифіковані та відповідають стандартам якості

Fixing the Roof
Pool Tiles

ВОДОПРОБУВАННЯ

Ми пропонуємо комплекс заходів, спрямованих на забезпечення захисту будівель та різного роду будівельних конструкцій від проникнення вологи. Поліпшення захисних властивостей будівельних матеріалів, забезпечення нормальної експлуатації будівлі.

 

Він включає захист від води та вологості, тобто: усунення витоків води, дренажу, нагнітальних робіт, нанесення гідроізоляційної мембрани, захист розширювальних швів, ремонт бетону, захист арматури, герметизація впускних труб, вентиляція тощо.

ЕКРАНУВАННЯ

Якісна, гладка і безпечна стяжка. При монтажі стяжок використовуються екологічно чисті та сертифіковані матеріали, точно виконується німецька технологія механізованої напівсухих стяжок.

Concrete Skate and Bike Park

У випадку, якщо вас цікавлять оцінки вашого проекту